Oświadczenie

W związku z pojawiającymi się pytaniami o dalszą działalność Fundacji Cinema Art, Zarząd Fundacji w składzie Małgorzata Koziarska oraz Mariusz Dobrzelak, oświadcza, że zobowiązuje się do kontynuowania wspólnej idei Festiwalu GRAND OFF Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata.

Fundacja Cinema Art będzie funkcjonowała na podstawie wcześniejszych zasad i włożonej pracy, a wszelkie ustalenia oraz decyzje będą zapadały wspólnie, zgodnie z treścią Statutu Fundacji. Jednocześnie, chcąc rozwiać wszelkie wątpliwości, informuje się, iż jedynymi osobami uprawnionymi do reprezentacji i podejmowania decyzji związanymi z działalnością Fundacji Cinema Art jest dwuosobowy Zarząd.
Od początku istnienia Fundacja Cinema Art działa jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wokół siebie ludzi kultury i sztuki, działających na rzecz polskiego i światowego ruchu kina niezależnego. Organizacja zamierza kontynuować działalność dotychczasowego Dyrektora i Pomysłodawcy Festiwalu Grand OFF, śp. Witolda Kona. Chcąc upamiętnić Jego Wyjątkową Osobę, z początkiem 15. edycji Festiwalu GRAND OFF Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata zmienia nazwę na Festiwal GRAND OFF im. Witolda Kona Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata.

Dziękujemy wszystkim, którzy trwają z nami i wspierają nas w tym trudnym czasie.

Małgorzata Koziarska
Mariusz Dobrzelak

Zgłoś swój film do kolejnej edycji festiwalu:

Organizatorzy:

Współfinansowanie:

Partner główny:

Organizator

Fundacja Cinema Art
ul. Puławska 61 / 02-595 Warszawa

Please publish modules in offcanvas position.