April's Last Memories

Nancy Cruz Orozco

Meksyk

Camila i April dorastały razem w małym miasteczku na wybrzeżu i są najlepszymi przyjaciółkami. Kiedy rodzina April przeprowadzi się do miasta, ich drogi na zawsze będą musiały się rozejść. Żadna z dziewczyn nie wie, jak pożegnać się z ukochaną osobą.

Senility

Mattia Tognoni

Włochy

„Senility” to krótki film o starszej parze, która żyje swoim codziennym życiem, dopóki mężczyzna nie otrzyma wiadomości o zaostrzeniu się swojej choroby. Ta informacja doprowadzi ich do poszukiwania zmiany w swoim życiu.

Offro Io

Paola Minaccioni

Włochy

Spokojne wyjście dwóch par przyjaciół przeradza się w bezwzględną i brutalną walkę, której nikt nie chce przegrać. W rzeczywistości pozornie nieszkodliwy gest uprzejmości wywołuje surrealistyczną eskalację hojności, zamieniając to, co miało być relaksującym wieczorem ze starymi przyjaciółmi, w szalone wyzwanie.

Dana

Lucia Forner Segarra

Hiszpania

Po tym, jak pewnej nocy Diana zostaje zaatakowana, kobieta wierzy, że coś musi się zmienić i postanawia sama wymierzyć sprawiedliwość. Dlatego nazywa się „Dana”, co oznacza właśnie „ten, który niesie sprawiedliwość”

Refugee by Mistake

Andre Diwisch

Niemcy

Niewielka wiejska społeczność stawia sobie za cel ochronę granicy przed uchodźcami. W końcu trafiają na szlak uchodźczy bez dokumentów tożsamości i pieniędzy. W ironicznokomicznej opowieści absurdalna wyprawa staje się niezwykłą podróżą wgłąb siebie.

Zgłoś swój film do kolejnej edycji festiwalu:

Organizatorzy:

Współfinansowanie:

Partner główny:

Organizator

Fundacja Cinema Art
ul. Puławska 61 / 02-595 Warszawa

Please publish modules in offcanvas position.