Cloudy Man

Shahin Jalali / aktor: Mahmoud Nazar Alian

Iran

Mężczyzna z drżącą ręką staje w obliczu nieoczekiwanych wydarzeń.

Unstoppable Soul

Claudio Proietti / aktor: Duccio Camerini

Włochy

Relacja między ojcem a córką wykracza poza ramy czasoprzestrzeni. W najciemniejszych momentach życia łączące ich więzi mogą stać się przewodnim światłem. Giulio poświęcił całe życie dla swojego powołania, a Sara, jego córka, musi odkryć swoje. To spotkanie niepowstrzymanych dusz.

Pappo e Bucco

Antonio Losito / aktor: Massimo Dapporto/Augusto Zucchi

Włochy

Elia i Aldo to dwaj eksklauni. Od lat mieszkają razem, odizolowani od wszystkich i wszystkiego. Aldo od dawna prosi Elię o pomoc w zakończeniu cierpienia spowodowanego chorobą. Elia próbuje odwieść go od tego w każdy możliwy sposób, dopóki nie zorientuje się, że stan Aldo jest poważniejszy, niż myślał.

Death of a Wanderer

Huang Guangming / aktor: Xu Fan

Chiny

Huang Zhiyu,redaktor chińskich wieczornych wiadomości, przez wiele lat cierpiał na depresję. Za każdym razem, gdy wracał z pracy do domu, pod wiaduktem spotykał włóczęgę, który czytał jego gazetę. Pewnego dnia, przez przypadek, zdał sobie sprawę, że mężczyzna wszystkie te numery kupował.

Vincent Before Noon

Guillaume Mainguet / aktor: Jacques Bonaffe

Francja

Ojciec, po latach konfliktu, składa wizytę synowi i pojawia się w trakcie przeprowadzki. Syn Vincent reaguje na to gwałtownie. Osłabiony emocjonalnie ojciec mimowolnie wyjawia prawdziwy powód swojej wizyty, co wzmacnia napięcie między nimi.

Zgłoś swój film do kolejnej edycji festiwalu:

Organizatorzy:

Współfinansowanie:

Partner główny:

Organizator

Fundacja Cinema Art
ul. Puławska 61 / 02-595 Warszawa

Please publish modules in offcanvas position.