A Man in Chain

Alireza Mirasadollah

Wielka Brytania

Issa to 29-letni mężczyzna przykuty łańcuchami. W ciągu ostatnich 14 lat, przez zimę i lato, pory deszczowe i suszę, był przywiązany do grubego korzenia drzewa w pobliżu rodzinnej chaty. Nie może wyjść poza ziemski krąg, który wyznacza jego 2-metrowy metalowy łańcuch

Saudade

Sandra Duarte Cardoso, Tiago Iúri

Portugalia

Sandra Duarte Cardoso, weterynarz i założycielka SOS Animal w Portugalii, poznaje Najina, Fatu i ich opiekunów. To historia spotkania z dwoma ostatnimi białymi nosorożcami na naszej planecie

Fika & Fidan

Delavare Dustanian

Iran

Kot Fidan, który został uratowany w dzieciństwie, w końcu żyje w spokoju, ale wraz z pojawieniem się kotki imieniem Fika, zaczyna wykazywać wobec niej agresję.

Tales of Kokoro

Mathias Monet

Francja

„Tales of Kokoro” opowiada o codziennym życiu małej wioski położonej w sercu Beninu, gdzie legendy i tradycje wciąż funkcjonują i próbują „dostosować się” do rozwijającego się kraju.

4000 voices

Kwaish Sajjad

Irak

Umm Assi to 70-letnia kobieta czekająca na syna, który wyjechał na wojnę i nigdy nie wrócił. Po roku od jego zniknięcia, Umm Assi zobaczyła w wizji wilka porywającego jej syna z dachu ich domu i to dla niej znak, że spotka go ponownie! Czy tak się faktycznie stanie?

Zgłoś swój film do kolejnej edycji festiwalu:

Organizatorzy:

Współfinansowanie:

Partner główny:

Organizator

Fundacja Cinema Art
ul. Puławska 61 / 02-595 Warszawa

Please publish modules in offcanvas position.