My Fathers's Naples

Alessia Bottone

Włochy

Giuseppe zawsze patrzył na horyzont, jakby było tam coś, za czym tęsknił, coś, co go uwolni. Jako młoda dziewczyna, jego córka, Alessia (reżyserka), widziała go dzień po dniu, jak wygląda przez okno, zawsze zastanawiając się, co tam jest, co tak mocno przykuwa jego uwagę.

Hitlerin kadaisi ninaivugal

Vigneshkumar B

Indie

Narkoman o imieniu Hitler próbuje uciec z ośrodka odwykowego wraz z grupą innych pacjentów i odzyskuje wspomnienia z przeszłości. Czy wszystkim uda się uciec?

Fika & Fidan

Delavare Doustanian

Iran

Kot Fidan, który został uratowany w dzieciństwie, w końcu żyje w spokoju, ale wraz z pojawieniem się kotki imieniem Fika, zaczyna wykazywać wobec niej agresję

Offro Io

Paola Minaccioni

Włochy

Spokojne wyjście dwóch par przyjaciół przeradza się w bezwzględną i brutalną walkę, której nikt nie chce przegrać. W rzeczywistości pozornie nieszkodliwy gest uprzejmości wywołuje surrealistyczną eskalację hojności, zamieniając to, co miało być relaksującym wieczorem ze starymi przyjaciółmi, w szalone wyzwanie.

Seasonal Guests

Doro Carl

Niemcy

Tysiącletni krajobraz Morza Wattowego przez dziesięciolecia był chroniony jako obiekt dziedzictwa przyrodniczego, a teraz jest bardziej niż kiedykolwiek narażony na zniszczenie. Eseistyczny film krótkometrażowy pokazuje, jak tej zmiany nie można zauważyć bezpośrednio, ale można ją sobie wyobrazić za pomocą obrazów ze świata pośredniego.

Zgłoś swój film do kolejnej edycji festiwalu:

Organizatorzy:

Współfinansowanie:

Partner główny:

Organizator

Fundacja Cinema Art
ul. Puławska 61 / 02-595 Warszawa

Please publish modules in offcanvas position.